Importo prekių ženklą aromatai, odos priežiūros, kosmetikos makiažui priežiūros gaminių dovanų ir priemokų produktų universalinėje parduotuvėje juvelyrinių dirbinių didmeninė prekyba


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.

Our range of brands include AIGNER, ANNA SUI, ARMANI, BOSS, BALENCIAGA, BENETTON, BIOTHERM, GUYLAROCHE, SISLEY, Y.YAMAMOTO, MONT BLANC, BORGHESE, BYBLOS, BRITNEY, BVLGARI, DUPONT, C.DIOR, C.KLEIN, FENDI, CAPUCCI,CARITA, CERRUTI1881, E.LAUDER, NESS,CHANEL,GIVENCHY,FALADE, KOSE, CLARINS, CLINIQUE, D.COSMERIC, SAMBA, DIOR, DUNHILL, GAULTIER, GLOWJ.IO, FERRE, FREDERIC M, GUERLAIN, H.R, GUCCI, HERMES, KANEBO, I.MILLET, LANCOME, JOURDAN, CHOPARD, JAGUAR, LANVIN, KENZO, KITTY, LA.PRAIRIE, NIKE, PALGANTONG, LACOSTE, P.CARDIN, POLA, NINA RICCI, DAVIDOFF, M.JORDAN, MAT, MICKEY, MIYAKE, E.ARDEN, MONTANA, POLO, N.RICCI, FRAGONARD, R.BALESTRA, PRIVACY, ORLANE, OSCAR, P.M.CHELL, ROCHAS, SONIA, SHISEIDO, SHU UEMURA, LEONARD, VERSACE, SANA, TIFFANY, YSL、BURBERRY etc.

Export/ Wholesale Business

Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.

Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail

Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/


Plaučių Jyi yra Taivanas, pagrįstas platintojas didmeninės aukščiausio markės kosmetikos, aromatai & dovanų rinkiniai prekybos & eksportuoti į specialiosios parduotuvės, prekybos centrai arba mažmeninės prekybos parduotuvėse. Mes skirta teikti jums su platus pasirinkimas tikrą prekinių vardų iš kiekvieno kampo pasaulio. Mūsų kompanija siūlo įvairiausius dauguma iki skalės ir pažangiausius produktus, apimanti kvepalų aromatai, vyrų perfume、women perfume、mini kvepalų, oda, kosmetikos, spalvų kosmetika, kvepalų dovanų rinkiniai, odos priežiūros dovanų rinkiniai, kosmetikos gif rinkiniai, plaukų priežiūros, stiliaus produktų, kūno priežiūros, vonios ir kūno reikmenys, makiažas priedai, spalvų kosmetika reikmenys, mados apdovanojimai, dovanų rinkiniai, išgalvotas produktai, japonų išgalvotas produktai ir t. t.

Mūsų intervalas prekių ženklų apimti AIGNER, ANNA SUI, ARMANI, ŠEIMININKAS, BALENCIAGA, BENETTON, BIOTHERM, GUYLAROCHE, SISLEY, Y.YAMAMOTO, MONT BLANC, BORGHESE, BYBLOS, BRITNEY, BVLGARI, DUPONT, C.DIOR, C.KLEIN, FENDI, CAPUCCI, CARITA, CERRUTI1881, E.LAUDER, NESS, CHANEL, GIVENCHY, FALADE, KOSE, CLARINS, CLINIQUE, D.COSMERIC, SAMBA, DIOR, DUNHILL, GAULTIER, GLOWJ.IO, FERRE, FREDERIC M, GUERLAIN, H.R, GUCCI, HERMES, KANEBO, I.MILLET, LANCOME, JOURDAN, CHOPARD, JAGUAR, LANVIN, KENZO, KITTY, LA.DEFOREST, NIKE, PALGANTONG, LACOSTE, P.CARDIN, POLA, NINA RICCI, DAVIDOFF, M.JORDAN, MAT, MICKEY, MIYAKE, E.ARDEN, MONTANA, POLO, N.RICCI, FRAGONARD, R.BALESTRA, privatumo, ORLANE, OSCAR, P.M.CHELL, ROCHAS, SONIA, SHISEIDO, SHU UEMURA, LEONARDAS, VERSACE, SANAKIRJA, TIFFANY, YSL、BURBERRY ir kt.

Eksporto ir didmeninės prekybos verslą

Remiantis skirtingais kanalais, mūsų klientams galima suskirstyti į dvi kategorijas, (tradicinė) fizinės ir virtualios (naujai) kanalo. Tradicinių kanalo sudaro prekybininkas, didmenininko, odos, kūno ir plaukų priežiūros pradinio diegimo importo, franšizės parduotuvėje, grandinės parduotuvėje, apdailos corporation, dovanų korporacija, universalinėje parduotuvėje, platintojas ir tiesiogiai parduoti. Kita vertus, virtualus kanalas yra per didmeninės prekybos, online shopping mall.

Iš esmės, dviejų rūšių mūsų pagrindinių klientų yra kitų platformai ir fizines atsargas. Ir dėl skirtingų prekybos apimtis, prekybos skaičiai arba ilgalaikius bendradarbiavimo santykius, didmeninės kainos būtų kitokia, šių dviejų rūšių klientų.

Mūsų produktai kilę iš kreditinga gaminiai, agentų arba prekybos partneriai, siekiant užtikrinti produkto kokybę ir išvengti padirbinių. Bestsellerowej aukštos kokybės produktų ir konkurencinga kaina yra mūsų charakteristikas; Todėl, Sveiki atvykę fraternitatis arba visi atidėjimą ir profesijų mūsų klientams arba suteikti mums patarimai. ačiū!

Daugiau informacijos skambinkite mūsų įstaigos numeris. E.mail

Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Faksas: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/English/

2009 m. balandžio 15 d., trečiadienis

Kvepalai, moterys antrojo sluoksnio odos品牌
CHANEL FRANCE
品名
傾城之媚SPORT男性香水_男性香水
存貨

規格/說明
50mlv 1759$1850 ◆產品說明: 香調:清新東方調前味:佛手柑、西西里柑橘、突尼西亞澄花中味:馬達加斯加黑胡椒後味:西洋杉、香根草
銷售類型
WholesaleKvepalai, moterys antrojo sluoksnio odos

Van Gogh "saulėgrąžos", jums tikrai bus akį traukiantis geltona šoko. Klausyk Bacho "Ave Maria", greičiausiai bus perkelti iki ašarų. Kodėl? Kodėl yra menas! Jei moteris perduoti Jums šiuo metu, tai tu neturi laiko susipažinti su savo hostingo, žaidimai, bet jūs vis dar pasukti atgal smarkiais Stare žvilgsnius, ir tada kvėpuoti nosį, nustatyti vidinės ramybės būseną. Kodėl? Nėra priežasties. Tai menas, menas kvepalai!

Kvepalai yra antrasis sluoksnis iš odos moteriai, mylėti save, mylėti gyvenimą, moterys daugiau ar mažiau turi keletą savo mėgstamų kvepalų buteliukus. Tačiau, teisingas jo panaudojimas moteriai ramiai Ruoyouruowu kvepalų šou elegancija.

Skonis yra "taškas", kvepalai "linija", Eau de Toilette "veidu" naudojimas. Koncentracija mažesnė, tuo platesnis dergimas apimtis.

Viduje alkūnės ir kelio pusės, kad aromatas grakštus, patvarus, du pagrindiniai taškai! Apliejimo impulso sveiku protu, ir patrinti savo alkūnės ar kelio vidų geresnei pusės: tai odos temperatūra, nuolatinė veikla, būtų efektyviau skleisti aromatą. Į dėl venų dalis riešo vidinės pusės, ir dažnai galimybes, susilietus su dalykų pats, ir greitai išnyko, žinoma, nėra gerai apliejimo vietoje pulsą, ir išorinis pasaulis tikslinga apsaugoti į alkūnės ir kelio pusės vidų, ten yra ne daugiau kaip Šie du geresni dalys.

Ausų ir iš aromato Ruoyouruowu kaklelį vėl pripildė orą, žinoti, kaip kontroliuoti dozė yra efektyviausias Raiders teisė.

Bet proceso aromatas iš apačios į viršų ". Norite trunka tai būtų sunku. Juosmens yra kvepalų ribos stiprumas. Juosmens miglotame elegantiško aromato sklaida. Tačiau taip pat turi apsvarstyti, nubrėžti skiriamąją liniją aromato. Tokie kaip miltai ar vizitas į kieno nors namuose ir kvepalai turi būti žemiau nei įprasta poliruoti, tai yra sveikas protas. Jei nuvalykite aplink kaklą, ausų, šilto oro aukštyn dėl pabrangusių aromatas plūdę, kad ne aitraus kvepalų minkštos, turi įtrinti šiek tiek mažesnis nei juosmens.

Minios ar uždarose patalpose, patrinti krečiant dalių, pavyzdžiui, kojų, kulkšnių, viduje sijono ...

Nors labai nedaug žmonių dėvėti kvepalų, kojinės apie, bet iki pirmojo purškimo su purkštukų purkštuvu, yra stebėtinai silpnumą Skonis ir kvapas gali būti ilgalaikis. Tai sunkiau, nei trina oda išnyksta aromatas.

Vyrai, užuodžiu aromatą iš plaukų, vėl pirštais! Apie 80% vyrų atveju tos.

Nedėkite saulės užsideda kvepalų ir alkoholio ekspozicijos paliks dėmes odoje, jei jūs tikrai norite mėgautis aromatą, pasirinktinai nealkoholiniai kvepalai dušo želė, vonios saulėje. Kai tam tikros skonio įpročiai, jūs nesąmoningai padengtas nei kada nors anksčiau. Optimalus koncentracija yra per ištiestos rankos, o kiti gali užuosti nuostabų kvapą. Negali nustatyti, ar jie dažomi, per daug, paprašykite draugo padėti.

Paprastai geriau kvepalų kokybė gali būti, laikyti 3-5 metus. Vengti poveikio saulės spindulių, vėsioje, sausoje vietoje. Gali būti laikomas šaldytuve, bet tik lengvas kvepalų. Skonis ne per šalta arba perkaitimo turės įtakos skonį. Jei šiek tiek kvepalų, spalva, drumstumas, perteklius gali būti įtraukta į skiedimo etanolio.


1 komentaras:

gift rašė...

Daržovių, kurios odos priežiūros kosmetikos funkcija?


  Balta ridiko gali būti naudingas penkių Zang-organų, qingshen Yiqi, balta oda ir švelnus. Balta ridikai yra turtingas vitamino c, ir vitamino c antioksidantai, slopina melanino sintezė, užkertant kelią riebalų oksidacijos, neleidžia lipofuscin nusėdimą. Todėl suvytosios žaliavinio morkų sultys geriamojo arba virti maisto padaryti odos baltojo ir švelnus.


  Morkos yra žinoma kaip "odos maisto", drėgnos odos.


  Šparagų seleno turtingas, anti-aging ir įvairių ligų, susijusių su riebalų per oksidacijos kontrolės.


  Saldžiosios bulvės yra didelės apimties mucin, vitamino c turtingas vitamino a kiekis pirminio netoli-morkos, taip pat yra įvairių vitaminų, lizino kiekis yra didesnis kaip ryžių ir kviečių miltų. Cholesterolio, sumažinti poodinių riebalų, tonikas praleido, gyvinant oro, paprasčiau blužnį ir pilvo, inkstų Yang, taip prisidedant prie odos priežiūros ir grožio.


  Grybai yra maistinga, turtingas, baltymų, vitaminų, mažai riebalų, Nr cholesterolio. Valgomieji grybai daro moterų hormonų sekrecijos stipri, gali ginti senas regeneracija, odos gražus.


  Pupelių gali užkirsti kelią strazdanos, dėmės, kad odos balta. Imtasi žiemos gali nebūtų Apātisks ir veido-purpurinė.