Importo prekių ženklą aromatai, odos priežiūros, kosmetikos makiažui priežiūros gaminių dovanų ir priemokų produktų universalinėje parduotuvėje juvelyrinių dirbinių didmeninė prekyba


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.

Our range of brands include AIGNER, ANNA SUI, ARMANI, BOSS, BALENCIAGA, BENETTON, BIOTHERM, GUYLAROCHE, SISLEY, Y.YAMAMOTO, MONT BLANC, BORGHESE, BYBLOS, BRITNEY, BVLGARI, DUPONT, C.DIOR, C.KLEIN, FENDI, CAPUCCI,CARITA, CERRUTI1881, E.LAUDER, NESS,CHANEL,GIVENCHY,FALADE, KOSE, CLARINS, CLINIQUE, D.COSMERIC, SAMBA, DIOR, DUNHILL, GAULTIER, GLOWJ.IO, FERRE, FREDERIC M, GUERLAIN, H.R, GUCCI, HERMES, KANEBO, I.MILLET, LANCOME, JOURDAN, CHOPARD, JAGUAR, LANVIN, KENZO, KITTY, LA.PRAIRIE, NIKE, PALGANTONG, LACOSTE, P.CARDIN, POLA, NINA RICCI, DAVIDOFF, M.JORDAN, MAT, MICKEY, MIYAKE, E.ARDEN, MONTANA, POLO, N.RICCI, FRAGONARD, R.BALESTRA, PRIVACY, ORLANE, OSCAR, P.M.CHELL, ROCHAS, SONIA, SHISEIDO, SHU UEMURA, LEONARD, VERSACE, SANA, TIFFANY, YSL、BURBERRY etc.

Export/ Wholesale Business

Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.

Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail

Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/


Plaučių Jyi yra Taivanas, pagrįstas platintojas didmeninės aukščiausio markės kosmetikos, aromatai & dovanų rinkiniai prekybos & eksportuoti į specialiosios parduotuvės, prekybos centrai arba mažmeninės prekybos parduotuvėse. Mes skirta teikti jums su platus pasirinkimas tikrą prekinių vardų iš kiekvieno kampo pasaulio. Mūsų kompanija siūlo įvairiausius dauguma iki skalės ir pažangiausius produktus, apimanti kvepalų aromatai, vyrų perfume、women perfume、mini kvepalų, oda, kosmetikos, spalvų kosmetika, kvepalų dovanų rinkiniai, odos priežiūros dovanų rinkiniai, kosmetikos gif rinkiniai, plaukų priežiūros, stiliaus produktų, kūno priežiūros, vonios ir kūno reikmenys, makiažas priedai, spalvų kosmetika reikmenys, mados apdovanojimai, dovanų rinkiniai, išgalvotas produktai, japonų išgalvotas produktai ir t. t.

Mūsų intervalas prekių ženklų apimti AIGNER, ANNA SUI, ARMANI, ŠEIMININKAS, BALENCIAGA, BENETTON, BIOTHERM, GUYLAROCHE, SISLEY, Y.YAMAMOTO, MONT BLANC, BORGHESE, BYBLOS, BRITNEY, BVLGARI, DUPONT, C.DIOR, C.KLEIN, FENDI, CAPUCCI, CARITA, CERRUTI1881, E.LAUDER, NESS, CHANEL, GIVENCHY, FALADE, KOSE, CLARINS, CLINIQUE, D.COSMERIC, SAMBA, DIOR, DUNHILL, GAULTIER, GLOWJ.IO, FERRE, FREDERIC M, GUERLAIN, H.R, GUCCI, HERMES, KANEBO, I.MILLET, LANCOME, JOURDAN, CHOPARD, JAGUAR, LANVIN, KENZO, KITTY, LA.DEFOREST, NIKE, PALGANTONG, LACOSTE, P.CARDIN, POLA, NINA RICCI, DAVIDOFF, M.JORDAN, MAT, MICKEY, MIYAKE, E.ARDEN, MONTANA, POLO, N.RICCI, FRAGONARD, R.BALESTRA, privatumo, ORLANE, OSCAR, P.M.CHELL, ROCHAS, SONIA, SHISEIDO, SHU UEMURA, LEONARDAS, VERSACE, SANAKIRJA, TIFFANY, YSL、BURBERRY ir kt.

Eksporto ir didmeninės prekybos verslą

Remiantis skirtingais kanalais, mūsų klientams galima suskirstyti į dvi kategorijas, (tradicinė) fizinės ir virtualios (naujai) kanalo. Tradicinių kanalo sudaro prekybininkas, didmenininko, odos, kūno ir plaukų priežiūros pradinio diegimo importo, franšizės parduotuvėje, grandinės parduotuvėje, apdailos corporation, dovanų korporacija, universalinėje parduotuvėje, platintojas ir tiesiogiai parduoti. Kita vertus, virtualus kanalas yra per didmeninės prekybos, online shopping mall.

Iš esmės, dviejų rūšių mūsų pagrindinių klientų yra kitų platformai ir fizines atsargas. Ir dėl skirtingų prekybos apimtis, prekybos skaičiai arba ilgalaikius bendradarbiavimo santykius, didmeninės kainos būtų kitokia, šių dviejų rūšių klientų.

Mūsų produktai kilę iš kreditinga gaminiai, agentų arba prekybos partneriai, siekiant užtikrinti produkto kokybę ir išvengti padirbinių. Bestsellerowej aukštos kokybės produktų ir konkurencinga kaina yra mūsų charakteristikas; Todėl, Sveiki atvykę fraternitatis arba visi atidėjimą ir profesijų mūsų klientams arba suteikti mums patarimai. ačiū!

Daugiau informacijos skambinkite mūsų įstaigos numeris. E.mail

Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Faksas: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/English/

2008 m. lapkričio 1 d., šeštadienis

Kvepalai plaukiojantieji kartu su nuotaikosKvepalai plaukiojantieji kartu su nuotaikos

Botanika tyrimai parodė, kad augalas bus išleisti kitą aplinką, skiriasi skonio. Jie turi savo regionines advokatai, greta žemę, augalų, skonis bus kitoks. Iš tiesų, glaudžiai susijęs su atmosferos ir nuotaikos kiekvieno iš mūsų kūno, net jei jūs naudojate tą pačią kvepalų bus rodomi kitą aspektą, nes skirtingos nuotaikos, 350.000 rūšių pasaulyje kvapo, 3500 rūšių vaistažolės augalai, tik 200 rūšių kvapas ilgainiui alkoholio ir distiliuoto vandens ištirpinama tapti kvepalai.

Grožis Rudolf - Let parkas Seulas sakė: "į vaisių, šviežios skonio ryšį, iš gėlių ir sumedėjusių orientacijos nuo skonio aromatas bus būti labai kietas temperatūra į mobilizuoti savo kūną entuziazmo, šyla į organizmą kartu su kvepalų , pamatysite, kad jūsų nuotaika vis geriau ir geriau netyčia! "

Dauguma išlaikyti savo nuotaiką ir sumažinti spaudimą kvepalų turėtų būti tarp tų komponentų:

, Aromatinis žalia žolė rozmarinas, pušų adatos, holas klasė geriausias.

2 citrinų vaisių Hong klasės vynuogių, citrusinių vaisių, citrinų, laimų yra geriausias.

Vandens Hong klasė, jūros dumbliai, jūros aromatinis geriausias.

4 prieskonių ir arbata, žalioji arbata, cinamonas geriausias.

5 aromatinis mėtų, ispanų, mėtos, pipirmėtės, eukalipto geriausias.

Champs Elysees, pripildytas aromatų išsklaidytieji, mes taip pat matome šypsena plaukimo Paryžiaus mergina?


1 komentaras:

gift rašė...

Kas grožio su pirštų paspausdami metodą?


  Kasdien primygtinai grožio, galite pašalinti nuovargis, atidėti, žuvo ir raukšles rodomi. Masažas ir grožio esmė, teisė: su ranka (pirštų atspaudų dalis) yra suderintas veido punktai, per savo riešą koncentracija stiprus spaudos. Pastaba nenaudokite nagai, kad sumažinti odos. Su savo dešinę ranką dešinėje pusėje, kairėje pusėje su savo kaire ranka. Spaudos kryptis yra viršaus žemyn, nuo vidurio prie sienelių. Konkrečias svetaines ir metodai yra šie:


  Mažiau voko kampe į akis šoninio kampo, paspauskite žemyn kai kas dvi sekundes, pakartoti 3 kartus. Su Vidurio tris pirštus į kairę ir dešinę tuo pačiu tvirtai paspaudus į šventyklos 10 sekundžių. Naudokite pačią tris pirštus, švelniai valcavimo 10 sekundžių. Tai gali padaryti akis ryškiai Dievas.


  Nosies kampe nosies Fossa keturių punktuose, paspauskite 3 kartus kas dvi sekundes, į nosies Spaudos centras dažnumą. Tai gali padaryti savo nosies yra malonus, taip pat veiksmingos prevencijos ir gydymo dėl bendro šalto.


  Brow su 4 pirštai kitai nei nykščiai nustatytos plaukų, aukštyn ir žemyn 4 kartus, tada perkelti pirštu aukštyn ir žemyn lygiagrečiai, iki antakiai ir pakartoti aukštyn ir žemyn.


  Kampai vidurio tris pirštais iš centrinio į ir paspauskite ant abiejų pusių nagų atsižvelgiant trys punktai dėl 3, galite panaikinti nagų raumenų įtampą, duoti nuoširdžius įspūdį.


  Cheeks su Vidurio tris pirštus, trijų taškų paspauskite iš skruosto į ausies, skruosto raumenų būklės ir išraiškingas šaknis.


  Miego arteriją mažesnės kaklo, žandikaulio (paspauskite su pirštais dėl vietos impulso plakimas) kaip atskaitos taškas, kartu kraujo indai su raktikauliu, kairėje keturios punkto spaudos 3 kartus. Tai gali pagerinti veido, taip pat veiksmingai apdoroti, nemiga.


  Smegenų apačioje paspauskite kaklo raumenų su didžiuoju pirštu, paspauskite 3 kartus iš viso apie 5 sekundes, galite pagerinti gyvybingumą, pašalinti kūno nuovargis. Vidurio tris pirštus kaklo į apačią po keturis taško paspauskite 3 kartus, gali būti panaikintos ir kaklo nuovargis.